| alexutza_1725 a întrebat:

Stie cineva cu cat poti sa intrii la biologie-chimie?

5 răspunsuri:
| Iva a răspuns:

Pentru chimie-biologie poti sa cauti liceele aici: http://www.admitereliceu.ro, alege-ti judetul din harta. Ai mediile din anii anteriori si alte informatii.
Foarte tare e aplicatia de simulare a fisei de inscriere. Nu-i nevoie sa-ti completezi datele personale, iti treci doar mediile si iti alegi liceele din lista: http://www.admitereliceu.ro/fisa-inscriere-liceu. Vezi insa ca nu s-au introdus inca specializarile pe 2010 in toate judetele, la unele sunt inca cele din 2009. Oricum, cel mai bine e sa compari cu brosura.

| FreshDreams a răspuns:

Depinde de liceul in care vrei sa intri.La noi, de exemplu, se intra cu media 9. 00 parcathinking

| Kitty a răspuns:

La mine la liceu cu 8, 76.

| x_7728 a răspuns:

Depinde de liceu. De exempu la un liceu mmai putin bun se intra cu 6. 26 iar la unul bun cu 9. 42. >big grin

| N0 nAmE a răspuns:

Depinde la ce colegiu/liceu, in ce judet... da si eu tot la stiintele naturii vreau sa intru...am media 8. 91 si mi se cere 8. 11. sper sa intru! succes si tie!