| TheRisk a întrebat:

Stie cineva daca ma pot transfera la un liceu la un alt profil? Am inteles ca trebuie sa stau 1 semestru ca sa ma pot transfera. Media mea este cu mult peste media ultimului elev admis la profilul la care doresc sa ma transfer. Imi poate da si mie cineva cateva detalii? Eu acum sunt la economic si as dori sa ma duc la mate-info. Multumesc

5 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Nu stiam ca trebuie sa dai un test daca te transferi la alt profilthinking

| Diana_3268 a răspuns:

Te poti transfera. Dar trebuie sa dai un fel de teste la obiectele de la mate info,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am transferat de la economic la mate-info int info.depinde de directorul de la liceul la care te transferi, eu de ex nu am dat nici un test fiindca am avut mediat mult mai mare ca a ultimului admis.Depinde de noroc, cel mai bine ar fi sa te duci la liceul respectiv.

| TheRisk explică:

Am uitat sa mentionez ca trec in clasa IX si as vrea sa ma transfer dupa 1 semestru. Multumesc mult Diana pentru raspuns dar imi poti spune mai multe detalii te rog mult... In ce constau testele si care ar fi obiectele la care ar trebui sa dau?

| TheRisk explică:

Nici eu nu stiam pana am aflat de la Diana...

Nimeni nu ma poate ajuta? sad