| Sapcadinan a întrebat:

Stie cineva de ce am nevoie pentru a intra la facultatea de matematica informatica constanta, medie bac, admiteri, etc. Momentan sunt la turism si alimentatie dar as vrea sa ma reprofilez sa zic asa.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai primul pas daca vrei sa dai la facultatea de informatica ai nevoie de un minim skill in domeniu cum ar fi sa stii sa dai un search pe google spre exemplu. Dar am dat eu pentru tine

https://fmi.univ-ovidius.ro/......202023.pdf

| Sapcadinan explică (pentru suntserios):

Nu credeam, scuza-ma... prost eu, google ul nu e pentru toata lumea

| suntserios a răspuns (pentru Sapcadinan):

Totusi ar trebui sa fie pentru aia care vor o cariera in domeniul IT.