| fauron35 a întrebat:

Stie cineva jocuri (pc) cu spartani, greci, persani si alte popoare din antichitate

5 răspunsuri:
| AframyK a răspuns:

Incearca Empire Earth I, II, III, care vrei tu, numai pentru PC.

| ProjectJackpot a răspuns:

Prince of Persia
God of war (ps3)
300(psp)

| ThePunisher a răspuns:

Rome - Total War e un joc de strategie foarte reusit a carui actiune se petrece in antichitate. ai aici trailerul jocului http://www.youtube.com/watch?v=t5wgwMFiIaU

| kuka a răspuns:

Rise of the argonauts

| Cedry2k_9955 a răspuns:

Pai sunt multe...ancient wars sparta, rome total war, sunt o gramada cauta pe google.tongue Succes!