| AndreeaBradis a întrebat:

Stie cineva o propozitie cu cuvantul libidinos dar nu propozitii banale dau funda?

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Suzana era la baie, iar prin gaura cheii o priveau trei mosnegi libidinosi.(legenda biblica)

| Prezidentul a răspuns (pentru April):

Andreea este privita pe la spate de doi boschetari libidinosi.

| misterioaѕa a răspuns:

Nu orice comportament care te dezgustă poate fi etichetat drept libidinos.
Baftăăă

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Prima data sa vedem ce inseamna : Un om libidinos e un om înclinat numai spre plăcere, spre satisfacerea poftelor senzuale.
SI acum sa formulam o propozitie frumosa : Fostul meu iubit a fost un libidinos nemaivazut.

| AndreeaBradis explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Trebuie sa fie una inteligenta pentru scoala la religie

| MrBeanTeddyBear a răspuns (pentru AndreeaBradis):

Aaa scuze laughing
Comportamentul unui om poate parea libidinos dar, daca vei cunoaste acea persoana mai bine vei vedea ca sigur are un motiv.

Alta nu-mi vine big grin

| gianina14 a răspuns:

Un mos libidinos se uita ciudat dupa sora mea.
Libidinosul este o persoana desfranata.
Libidinosul nu are limite cand este votba de fete frumoase.
fundita?

| SsAa a răspuns:

Buna Andreea nici eu nu am gasit