| Etein a întrebat:

Stie cineva site-ul unde se afiseaza rezultatele pentru Olimpiada Judeteana de Fizica(Neamt)?

Răspuns Câştigător
| Decrepit a răspuns:

Rezultatele se afiseaza mai mereu la liceul sau scoala unde ai sustinut proba scrisa,imediat ce se solutioneaza vreo eventuala contestatie. Apar si pe site-ul ISJ-ului,indiferent de inspectorat,insa cu ceva intarziere,mai niciodata nu apar in termen de sapte zile.Dar tu asteapta,ca abia azi ai dat proba,ca e sambata si daca esti asa nerabdator, suna-ti profesorul, maine, pe la pranz, dupa ce se solutioneaza orice contestatie existenta.Sau intreaba-l, luni, cand te intalnesti cu el.