| onemaninsane a întrebat:

Stie cineva un student la psihologie sau un psiholog care a terminat facultatea de curand? Sa ma ajute la un referat cu ceva! Va rog!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Presupun ca ai si colegi, nu?! Nu e nici o rusine sa ceri ajutorul cand ai nevoie!
Desi sunt destule site-uri de unde poti alege, e preferabil, din toate punctele de vedere, sa cauti, studiezi, si aprofundezi prin studiu strict individual - daca vrei sa si ramai cu ceva, si sa ai rezultate bune in viitor!
SuccessE!

3 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Un proiect Anova?

| doar.eu a răspuns:

Cu ce anume?

| sorin_7050 a răspuns:

Am un prieten foarte bun, te poate ajuta, astept mesajul tau, respect.