| AddeAndre14 a întrebat:

Am nevoie de un psiholog online care sa ma ajute cu adevarat. Accept pe oricine vrea sa dea la facultatea de psihologie sau este la psihologie si vrea sa isi testeze abilitatile. Cheers

4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Salut! eu sunt psiholog. cu ce te pot ajuta? hai sa discutam in privat! da-mi cerere, apoi scrie-mi!

| cosmin28061999 a răspuns (pentru Donsavas):

Salutare va rog ați putea măcar să vorbiți cu mine si eu am o problema si as vrea sa vorbesc cu un psiholog va mulțumesc anticipat

| Donsavas a răspuns (pentru cosmin28061999):

Ti-am spus sa imi scrii la sectia mesaje! te astept acolo!

| cosmin28061999 a răspuns:

Salut ai găsit pe cineva? Si eu chiar am nevoie si nu găsesc nicăieri