| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi subiectele rezolvate la istorie clasa a 11? Nu doar barem

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Deocamdata nu au aparut, incearca sa le cauti pe seara sau maine.

| asperger3 a răspuns:

Dupa ora 15 pe subiecte.edu.ro in simulare apoi clasa a xi-a

Răspuns utilizator avertizat
| asperger3 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Stiu ce e aia... Recunosc ca nu am citit rezolvarea dar o poti face cu profesorul de la clasa... Si nu ai dreptul sa ma faci prost.

Răspuns utilizator avertizat
| asperger3 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Din ce stiu nu prea apar rezolvari pe net.
Totusi poate ai noroc si poate ai dreptate si apar pe net(on fond internetul este mare si nimeni nu le stie pe toate doar ca nu am observat sa se puna rezolvarile... Poate pe Youtube ai putea gasi)

| Marin_Florin_1996 a răspuns:

Cauta-le maine, atunci vor aparea