| Punct a întrebat:

Ştiţi că există în lume o pedeapsă mai mare decât pedeapsa cu moartea?

20 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Da, aia de a fi uitat de toata lumea intr-o camera alba, legat cu camasa de forta si dandu-te cu capul de peretii capitonati.

| Bishop a răspuns:

Nu, dar banuiesc ca ne vei spune

| mariaw a răspuns:

Intr-adevar, toti cei cu acces la google stiu asta

| mariaw a răspuns:

Intr-adevar, toti cei cu acees la google stiu asta

| rvr a răspuns:

Care e acea?

| rvr a răspuns:

Nu cred ca ceva mai rau decat asta laughing laughing siner nu am idei laughing

| Punct explică:

Baietzelu, raspuns corect. În China şi Rusia chiar s-au făcut experimente de acest gen. Prizonierii americani capturaţi în timpul războiului din Coreea au fost cobaii acestor experimente. După primele două săptămâni au început să divulge tot ce ştiau. După şase luni în care nu au fost lăsaţi să doarmă mulţi dintre ei au înnebunit; unii au uitat complet cum îi cheamă, din ce ţară sunt, cărei religii aparţin. Lipsa somnului a cauzat un haos în conştiinţă. Iar în această condiţie au putut fi învăţaţi, condiţionaţi şi îndoctrinaţi cu doctrinele comuniste.

Mulţi dintre prizonierii americani eliberaţi din lagărele din Rusia şi China au început să fie în favoarea comunismului şi împotriva capitalismului. Când au ajuns în America, ei au început chiar să creeze tot felul de mişcări antagoniste Americii. Aceşti foşti soldaţi au şocat psihologii americani.

| alexutzu00791 a răspuns:

Castrarea?

| RainDrop a răspuns:

Da, sa nu lasi pe cineva sa doarma, cauzeaza mari probleme in memorie, unii au uitat cum ii cheama

| Bianca_4346 a răspuns:

M'ai facut curioasalaughingia zismug

| wanda a răspuns:

Moartea in chinuri? care e aia?

| Ioana22B a răspuns:

Serios? si care-i aia?

ii tortureaza cumva?big grin

| baietzelu a răspuns:

Cea mai mare tortură existentă este să nu laşi pe cineva să doarmă.

| baietzelu a răspuns:

Cititi raspunsul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e aceea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceea de a ramane fara bere la un meci de fotbal?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau fara hartie igienica cand esti pe wc. Si pe deasupra sa ai si o diaree dinaia urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E sa stai pentru tot restul vietii inchis intr-o cusca 24/24 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ewanjanoski @ a raspuns corect. Pedeapsa privativa de libertate, pe viata, este mai dura decit moartea.
Restul, ce s-a mai scris, sint glume de copii constipati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu fapt ca traiesti este o pedeapsa Trebuie sa lupti ca sa descoperi cine esti cu adevarat etc