| MrsVamp a întrebat:

Stiti ca la simulare s-a dat doina.din cate am inteles doina s-a facut in clasa a 5-a. Va mai amintiti ce doina s-a studiat in clasa a 5-a?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am studiat doina in a sasea...:/
laughing
Din cate imi aduc aminte...
Si nu stiu ce doina sa predat...Parca,,Mai badita, floare dulce" ..nu stiu..sigur..Dar era ceva cu floare dulce laughing Cred ca depinde si de scoala.

| comyne a răspuns:

Eu sunt in a 5 a, la final (mai am o saptamna sau doua) si sunt la Carol si nu am facut nici o doina nici nu stiu ce e asa ca, cred ca ai gresit clasa pentru ca nu e in a 5 a