| theStar a întrebat:

Stiti cumva cat e comisionul de retragere numerar la Brd? Adica cat iti ia la o retragerea a banilor din bancomat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lista cu comisioane la BRD pentru clientii BRD
http://brd.ro/&files/comis-carduri. pdf

1 răspuns:
| antonia09 a răspuns:

Comisionul de retragere numerar de la ATM-uri variaza in functie de suma extrasa.
Ex: scoti 600 ron comisionul este 1, 20. Scoti 2000 ron, comisionul este de 4 ron.
Pentru a vedea exact cat ia banca pentru operatiunile tale verifica extrasul de cont pe care il primesti ori prin posta, ori pe e-mail.
Mult succes.