| alexandraheart19 a întrebat:

Stiti cumva daca la facultatea de Kinetoterapie din Timisoara se da admitere?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca se da admitere.

| alexandraheart19 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles de undeva ca s-ar intra pe dosar...

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexandraheart19):

Cel mai bine este sa dai o fuga pana la ei si sa te interesezi, nu poti intra la o facultate fara a se da o admitere, te duci la ei si te interesezi.

| alexandraheart19 explică (pentru anonim_4396):

Eu stau la Craiova insa am auzit recomandari referitoare la aceasta facultate din Timisoara si am vrut sa ma interesez.

| Eduard619 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu in ce an traiesti tu sincer.dc sa mearga acolo cand exista internet sau cel mai sigur da un telefon la secretariatul facultătii si întreabă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard619):

Daca era de acolo, se ducea pana acolo, traiesc in perioada interbelica, imi pare rau pentru dumneata rolling on the floor)