| ÇåÞşůήϊςå2012 a întrebat:

Stiti cumva daca maine 9 februarie se face scoala in BUCURESTI?

Daca nu se face vreau sa stiu si eu de unde stiti!
PLZ! cine raspunde mai repede primeste si FUNDA!

Răspuns Câştigător
| oanaoana23 a răspuns:

Salut. la stiri a aratat ca nu se face... dc nu suni la secretariat sa pe diriginta ta sa vezi exact?

9 răspunsuri:
| yoonny a răspuns:

Se face scoala am avu liber doar de luni pana miercuri inclusiv...maine se face scoala(am citit pe siteu ministerului)

www.edu.ro

funda:x

| Attomm98 a răspuns:

Http://mate.info.ro/News.aspx?ID=473 Se pare ca nu se face scoala! Asa zic cei de la acest site!
Bafta! Fundita?

| JamilaGizeh a răspuns (pentru Attomm98):

Cred ca suntem in 2012 nu in 2010!

| Attomm98 a răspuns (pentru JamilaGizeh):

Ups! Nu m-am uitat atent...SCZ!

| stfnn a răspuns:

Da se face scoala dar mai bine nu faceam joi si vineri, pentru doua zile.

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Ww.independentonline.ro/2012/02/08/Luminita-Barcari,-inspectorul-general-scolarsurpriseficial,-joi,-9-februarie-2012,-se-reiau-cursurile-scolare_6332

| Zzeus a răspuns:

Http://www.romaniainternational.com/......tazi-68087 Da se face scoala in Bucuresti incepand de pe 09.02. 2012 citeste

| PisyPisw a răspuns:

Pe 9 februarie se face scoala happy Sau inchis decat pe data de 6, 7 si 8 happy Te pup :*

| Ruxandra2199 a răspuns:

Buna. Maine pe 09.02. 2012 nu se face scoala in Bucuresti. La stiri au zis ca nu se face, iar diriginta mea a confirmat. Funda?