| PentruCaAutomobile a întrebat:

Stiti cumva pe ce site s-au afisat rezultatele la evaluarea nationala inainte de contestatii? Nu ma intereseaza media de promovabilitate a judetelor, doar numele elevilor si notele. Dau funda! (stiu sigur ca sunt pe internet dar nu si pe ce site)

Răspuns Câştigător
| PentruCaAutomobile explică (pentru adeliz):

Nu voiam pentru Arad, dar multumita link-ului tau am putut gasi pe Google notele pentru orasul meu happy

| adeliz a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Ma bucur ca te-am putut ajuta! happy

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Primele rezultate au apărut ieri 27 iunie 2014, dar s-au afişat DOAR la şcoli ( NU pe net )!

Eventual, este posibil ca rezultatele să se afişeze şi pe pagina web a şcolii respective ( dacă are aşa ceva )...

Pe net se publică listele finale, DUPĂ Contestaţii - afişarea lor se face, într-o primă etapă, pe site-urile ISJ!

Apoi, în jur de 1-5 iulie se afişează listele finale şi pe edu.ro, la linkul :
http://admitere. edu.ro/2014/

De asemenea, este POSIBIL ca rezultatele să fie postate deseară ( 28 iulie ) şi pe edu.ro - cel puţin, aşa se susţine într-un comunicat de presă :
http://portal. edu.ro/index.php/articles/2122

Toate cele bune.

| PentruCaAutomobile explică (pentru bursuc001):

Au aparut, le-am vazut si verificat happy

| bursuc001 a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Okwinking

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Bună!

În SFÂRŞIT, s-au afişat rezultatele pe edu.ro - vezi linkul oficial :
http://prep-adm.cloudapp.net/DefaultI.aspx

Toate cele bune.

| Flaviucu a răspuns:

Edu.ro, rezultatele de la bac si de la examene.

| PentruCaAutomobile explică (pentru Flaviucu):

Imi poti da un link exact? Am cautat pe edu.ro dar nu am gasit.

| anedreaeaaa a răspuns:

Daca te referi la evaluarea pentru clasa a 6-a nu exista asa ceva.nu este cu note la acea evaluare.

| PentruCaAutomobile explică (pentru anedreaeaaa):

Nu, nu ma refer la clasa a 2-a, a 4-a sau a 6-a laughing)))

| adeliz a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Dar, din ce oras vrei sa vez rezultatele? Pe edu nu a aparut inca nimic.

| anedreaeaaa a răspuns (pentru PentruCaAutomobile):

Aaaa...Eo asa credeam...credeam ca esti mai mititellaughing))

| RaluuMe a răspuns:

Si eu caut pentru judetul Arges. Aveti vreo idee?