| FIR a întrebat:

Stiti vreo librarie in Bucuresti in care se vand manuale de la editura Polirom? Si in cazul in care pierd un manual de la scoala trebuie sa-l cumpar eu sau dau bani scolii?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La Libraria Eminescu, pe colt, la Academiei, la subsol, gasesti cam orice manual iti trebuie. Bine...sa nu fie vreunul prea "exotic". Si au rafturile structurate pe clase.

| DUTCH a răspuns:

Sa-l cumperi. si eu anul trecut am patit asta cu 5 manuale si am cumparat 2. si anul asta am pierdut asa ca trebuie sa fur de la astia din clasa ))))