| sorina_lupus a întrebat:

Stiti vreun loc unde sa se faca cursuri gratuite de limba engleza?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiam intr-o vreme de o biserica de pocaiti care ofereau cursuri de engleza, dar nu stiu detalii... Oricum, ar fi cam dubios sa te convertesti, sa intri intr-o secta doar ca sa inveti engleza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care lucrati la firma:cursuri gratuite pentru companii: http://www.linguaprof.com/......ompaoii-29

| Olguta a răspuns:

Eu am incercat sa invat singura, m-am mai folosit de site-ul asta http://www.englez.ro/ In rest, ma uit la TV pe posturi in engleza, ascult muzica cu versuri in engleza, mai incerc sa citesc in engleza si-l mai pun pe fiul meu sa ma asculte... E tare distractiv – pentru el, iti dai seama.

| lidia_cristea a răspuns:

Exista o sumedenie de site-uri de pe care sa inveti, cauta pe google!

| Adrian_maruntel a răspuns:

Eu iti sugerez sa cauti pe vreunul care vrea sa se faca prof de engleza si are nevoie de practica in materie de teaching skills, va fi un troc bun pentru ambele parti.

| Vis curat a răspuns:

Exista in comert niste cursuri <> Aceste cursuri contin si cate un CD in care se explica foarte bine pronuntia. Multa bafta!