| addya a întrebat:

Buna stie cineva daca se fac cursuri in uk de limba engleza? ma refer pe la universitati si daca sunt gratuite... va multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

Duolingo.com

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Nu la universitati, desi sunt sigul institutii care ofera cursuri de limba engleza. Posibil sa fie ca in Germania de exemplu ca cei de la Ajutoarele sociale sa-ti plateasca cursurile daca tu in acest timp ai un loc de munca pe care nu iti poti asigura si plata la cursuri de limba, doar asa sa poti depinde de gratuitate, ca in rest cam totul in viata se plateste.

| AlexCristi97 a răspuns:

Putin probabil sa gasesti ceva gratis la universitatile din uk...dar gasesti pe la noi.

| addya explică (pentru AlexCristi97):

Sunt aici nu ma ajuta cursurile din Romania, multumesc pentru raspuns

| AlexCristi97 a răspuns (pentru addya):

Nu stiu la ce nivel vrei sa inveti dar oricum nu cred ca e greu sa gasesti un englez care sa te ajute cu asta gratis...

| addya explică (pentru AlexCristi97):

Incepator, am facut engleza in scoala dar difera mult de ce am invatat eu

| AlexCristi97 a răspuns (pentru addya):

Duolingo.com