| rralu123 a întrebat:

Stiti vreun sait de unde pot sa copiez sau sa invat cum sa scriu ca parintii mei.stiti voi scrisul ala urat de abia intelegi ce scrie sau macar cum sa faci literele mari

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Scrie cu cealalta mana decat scrii de obicei. Sau daca esti amator de pozitii noi (de scriere), baga`l in gura si scrie asa.
Pont : poti sa-l bagi si altundeva.

1 răspuns:
| apkion a răspuns:

Scrii shift si litera atunci va scrie litera mare
da cind vrei sa schimbi limba intri jos in dreapta este limba prescurtata de exemplu:en, ro, ru si apesi dupa acea iti adaugi la limba engleza si gata