| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site unde pot contacta pe cineva care da meditatii online la matematica sau fizica?
Sau unde pot posta intrebari din aceste domenii unde sa primesc raspunsuri rapide. Am gasit cateva site-uri, insa nu am primit niciun raspuns la intrebarile mele. De aceea apelez la voi.
Va multumesc. O zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| DudilicsSs a răspuns:

Http://forum.matematic.ro/ -> Pui problema si primesti raspuns explicat.
Succes. :*

| Mayar a răspuns (pentru DudilicsSs):

Multumesc mult! Ai 2 voturi favorabile de la mine! happy

| DudilicsSs a răspuns (pentru Mayar):

Multumesc!

| arhimedes a răspuns:

Nou:
https://fizicus.com
Intră pe site, fă-ţi cont şi postează o problemă. În cel mai scurt timp vei primi rezolvarea.