| Bteen a întrebat:

Stiu ca nu e bine ce fac acum si ca aici nu e site de facut teme, dar chiar nu pot intelegi ceva din asta.Am citit,, Telegrame" de I.L.Caragiale iar acum trebuie sa scriu semnificatiile numelor din opera.Si chiar nu am nicio idee.Ma puteti ajuta? Dau fundita! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Bteen explică:

Da multumesc allinna dar acolo nu gasesc nimic. In fine am rezolvat singur, nu mai este nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt site-uri specializate pentru teme de scoala "referat.ro" cauta acolo