| sopranaCadaverica a întrebat:

Am si eu o nedumerire. Nu prea frecventez hoteluri… Ma voi caza curand la unul de 3 stele si ma gandeam daca receptia va fi deschisa la ora 23, ca poate vreau sa ma holbez la luna plina cateva ore si ajung in camera de hotel la ora 23/24. big grin Se poate intra in camera si atat de tarziu?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Desigur; la orice oră!

| Holiday a răspuns:

Poti veni si la 4 dimineata.

| anonimaalee29 a răspuns:

Pai cred ca poti pleca si veni la ce ora doresti tu, din moment ce platesti destul de multi bani. Nu cred ca ar fi cineva asa nebun incat sa zica "La ora 12 toata lumea e in apartamente/camere" dar totusi intreaba si la receptie happy

| vjr1979 a răspuns (pentru anonimaalee29):

In 2007 am fost cazat la Mamaia la un hotel de 2 stele ce-i drept si au venit niste amici pentru doua nopti de cazare, ajungand tarziu, dupa 1 noaptea. Nu au fost probleme, au fost primiti si la ora aia. Au cautat intai si la alte hoteluri, dar n-au gasit, asa fara rezervare. Oricum poti intreba la receptie, sa fii sigur.