| isMadara a întrebat:

Sunt clasa a 11a si trebuie sa dau o simulare ori in ianuarie ori in februarie nu mai stiu exact, si vreau sa stiu, notele de la simularile alea se trec in catalog?

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Eu nici macar nu m-am prezentat rolling on the floor. Profesorii care le trec in catalog sunt niste idioti.

| MambaLee a răspuns:

Simularile in 2018 la clasa a 11a incep din martie, eu asa stiu.
https://sursata.ro/an-colar-2017-2018-cand-se-dau-simularile
Ramane la latitudinea profesorilor daca doresc sa treaca notele in catalog, nu e o regula, dar poti intreba inainte profii.

| Diana_Dia_2000 a răspuns:

Depinde de profesor la noi au fost trecute.