| AqCoX a întrebat:

Salut tPu. Notele de la simularile de clasa a 11-a se trec in catalog? Preferabil si un link catre acea lege va rog frumos. Va multumesc anticipat, cel mai bun are funditaaa!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

A spus un ministru: http://www.mediafax.ro/......g-12101351
Notele obţinute nu se trec în catalog. În situaţia excepţională în care se doreşte consemnarea notei în catalog, elevul trebuie să solicite acest lucru profesorului.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorul te poate nota dupa bunul plac, daca tu iei 4 la simulari si doreste sa ti-l treaca e treaba lui, si oricum, daca iei nota aia la simulare, e clar ca nu meriti alta nota nici la ora.

| RainbowD a răspuns:

Pai depinde de profesori. Daca ai profi mai comunisti care se cred buricul pamantului, posibil sa vi le treaca. In general aceste note nu ar trebui trecute in catalog.

| BloodyLips a răspuns:

Notele de la simulari nu se trec in catalog.

| Mihaelablabla a răspuns:

Normal trebuie ca tu sa iti doresti nota. Eu am facut prin cerere scrisa, unde a semnat toata clasa pentru a fi puse notele.

| Fumiko a răspuns:

Nu se trec.

| Happy33 a răspuns:

Nu se trec... depinde si de profesor.

| Georgian_Daniel_Feraru_1997 a răspuns:

Nu se trec in catalog, nici acele competente de dinainte de Bac dar trebuiesc date deoarece daca n-ai dat o competenta nu te baga la bacalaureat.