| Tweedie a întrebat:

Sunt clasa a VII-a si dau teza la limba romana. Ce ar putea sa cada la Pasa Hassan dintre: Balada culta, Caracterizarea sau opera epica? Va rog!

Răspuns Câştigător
| Marius_Constantin_Bostan_1992 a răspuns:

Înclin spre opera epica însă șansele sunt împărțite asa ca sfatul meu e sa le înveți pe toate schematic pentru a le memora ușor! Bafta

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pregătește-te din toate cele trei și dai lovitura

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu crezi ca e mai bine sa stii toate operele pe care le ai de invatat? Poti oricand sa risti, dar nu cred ca vrei sa faci asa ceva.