| West_Ellie_2003 a întrebat:

Sunt clasa a VIII a şi m-am gândit intens unde aş dori să dau şi am ajuns la concluzia că pedagogia ar fi cea mai potrivită pentru mine. Totuşi, stând în Bucureşti, am găsit un singur liceu de pedagogie - Elena Cuza - şi eram curioasă dacă mai există altul aici, indiferent în ce sector? Din câte am auzit nu se mai prea caută şi nu am avut pe cine să întreb. happy

Mulţumesc anticipat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să nu se caute, avem nevoie de cadavre didactice laughing