| marius_8727 a întrebat:

Sunt clasa IX-a, iar acum pe semestrul II vreau sa ma mut la o alta clasa. Am vorbit cu directorul si mi-a zis ca trebuie sa duc cererea in vacanta inter-semestriala.
1) Cam in ce perioada a acestei vacante ar trebui sa o duc?
2) Cand voi afla raspunsul daca am fost mutat?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| tayfunnel a răspuns:

Salut! Eu stiu ca trebuie sa ai aprobare de la liceul respectiv ca iti da voie sa te muti si o aprobare de la liceul in care vrei sa te muti ca te primeste. te poti duce oricand poti tu.doar sa fie deschis la secretariat.te duci si te interesezi de orarul de la secretariat. sper ca ti-am fost de ajutor, Bafta!