| 4b a întrebat:

Sunt fraier daca aleg varianta sa intorc si celalalt obraz, decat "ochi pentru ochi si dinte pentru dinte"?

Răspuns Câştigător
| georgesur a răspuns:

Nu esti! Stiu ca este mult mai greu sa nu ripostezi, dar..."Nu te certa niciodata cu un prost! Te va aduce la nivelul lui si te va bate cu experienta!"

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Răzbunarea e arma prostului, dar mare prost eşti dacă nu te răzbuni.

| 4b explică:

laughing mai spart mai kongeriket, hai ca pe asta n-o stiamwinking

| 4b explică:

Scz, am dat fundita, lasa roxiiiii, cu viitoarea ocaziewinking

| DianaDidi95 a răspuns:

Nu, esti intelept, si asta e bine happy

| CossMii a răspuns:

Nu esti fraier, ci e bine sa fii intelept si sa ii ierti pe cei care au gresit si ti-au facut rau. funda?smug

| tyana a răspuns:

Nu esti fraier ci mai degraba, inteligent.Stim cu totii ca razbunarea e arma prostului si razbunandu-te pe cineva nu faci decat sa te incarci cu energie negativa, care logic ca te va afecta tot pe tine!