| accoqr a întrebat:

Sunt in clasa a 10 a la un profil de filologie bilingv engleza.ma poate lamuri cineva la ce/cum o sa dau bacul?
mentionez ca profesorii sunt mai nelamuriti ca elevii.

multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| withoutme a răspuns:

Dai la romana si engleza sigur. poate si la latina.

| mariaw a răspuns:

Pana peste 2 ani o sa se mai schimbe treburile, deci nu vei afla prea curand.Se aude ca se va scoate de tot oralul, dar nu va fi nimic oficial pana nu termina elevii de-a 12a de anul asta sa nu existe incurcaturi

| cosima11 a răspuns:

La impertinentii pe care ii avem in minister, nu poti fi sigur de nimic. exista in carti variante de oral, si azi iti da alt tip de subiecte. Incantator, nu? at wits' end