Întrebare recomandată | AdrianaAlexandraSr02 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a si as vrea sa dau testul CAMBRIDGE, primul nivel. Ce imi puteti spune despre acest test, unde se da, cat ma costa...ce trebuie sa pregatesc mai exact la engleza, pe ce sa ma axez?
Daca dau testul si nu il iau, il mai pot da inca o data? Sau pierd banii platiti.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Incearca sa-l parcurgi pe internet.

| AdrianaAlexandraSr02 explică (pentru Celcestietot):

Am incercat sa l parcurg cam 50%, dar raspuns la intrebarea cu:,, ce se intampla daca nu iau acel test Cambridge si daca il mai pot da o data,,... nu prea am gasit