| Noname_6790 a întrebat:

Sunt in clasa a VII-a si maine dau teza la matestraight face
Vreau si eu niste subiecte, va rog.[Daca se poate cu barem de corectare]
Multumesc, anticipat!:-x

13 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Http://mate.info.ro/MaterialDescription.aspx?ID=338 da pe descarca si vei avea si baremul :)

| raluca0306 a răspuns:

Apai eu maine dau teza. sper foaaarte foaaarte tare sa i'au un 7, 8big grin
pentruc a drept sa spun daca as lua notele astea o sa imi iese media 9.deci e super. sper sa fie totul bine, si Dumnezeu sa, a ajute.

| Deyutza a răspuns:

Ce coincidentza macabra laughing si eu sunt in a VII-a si dau maine teza la mate happy nashpa...stiu!
Daca vrei iti scriu exercitzii de pe fishele mele doar ca nu am raspunsuri!
daca vrei sa ti le dau da-mi un mesaj! happy

| Deyutza a răspuns:

Gata in sfarsit am scapatwinking am stiu cat de cat... sper sa iau 9 happy
tuh ai stiut? cat iei?

| Deyutza a răspuns:

Pai ce estisuparata ca ai luat 9 :O?!? eu as sari in sus de fericire daca as lua 9! hai nu mai fii trista ca ai luat o nota mare!winking

| Deyutza a răspuns:

Imi aduce teza numa dupa "Mosu" la implorarea colegilor mei...ca de ne aduce tezele poate nu mai vine Mosu laughing eu cred ca iau un 8! it's okewinking

| ??? a răspuns:

Salut!
Si eu sunt clasa a 7 a si am dat teza vineri 3.decembrie.2010 si maine ne aduce teza sincer profu nostru de mate toate testele si tezele le ia de pe
www.didactic.ro
si mereu toata clasa luam note mari pentru ca le cautam acasa pe net si le rezolvam si uite asa kuam noi 10.
decii incearca pe
www.didactic.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in a 7 si am dat azi teza la mate laughing a fost greu :-big grin

| Zulicious a răspuns:

Pff si eu st tot intr a VII-a si dau teza maine la mate...big grin

Am niste emotii

Tu nu?

Oricum succes la teza

:X:X:X:X

| Zulicious a răspuns:

Hey am dat teza si am luat 9 crying

uh ce ai facut?

sper sa iei nota mare!

XOXO

| Zulicious a răspuns:

Ok

asa o sa fac...

:X

voi cat ati luat?

confused

| tatiana123 a răspuns:

Eu am dat teza de acum 2 ani teza unica in clasa a 7 am avut un ex de facu un dreptunghi