| anaraffaella a întrebat:

Sunt in primul an de facultate la taxa la zi si am fost cam rar la cursuri si nu am fost nici la lucrari.
As vrea sa stiu daca pot sa sustin prima sesiune daca nu am fost la lucrari.Sesiunea incepe pe 26 ianuarie.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fiecare obiect profesorul stabileste criteriile pentru care intri in examen, unii accepta absente la laborator, altii nu. Nu avem noi de unde sa stim ce au stabilit profesorii tai.

| neutrino a răspuns:

In conditii normale te poti prezenta la sesiune.

| anaraffaella explică (pentru neutrino):

In ce fel de conditii normale?

| vasilicaandreea a răspuns:

Cred ca da. depinde de profesor si materie. mai sunt unele situatii in care se fac recuperari la seminarii/laboratoare.