| NYC a întrebat:

Sunt interzise tigarile, in bagajul de mana, la aeroport? adica, bipaie aparatul la verificarea continutului? multumesc.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu sunt interzise, cu conditia sa nu ai mai multe decat sunt permise la iesirea din tara, de regula 20 pachete. Numai bine!

4 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Nu.Este interzisa doar aprinderea lor in aeroport/avion.Pot eventual "bipai" chibriturile (datorita maciuliei de "fosfor")

| Tania a răspuns:

Nu,doar sa nu fie tigari din astea de contrabanda cumparate de la tarabe sa fie in regula.Sa ai zbor placut happy

| Tibi_9863 a răspuns:

Eu creca da ii scoti timbru si il bag in staniol le dai **** nu prea au cum sa se prinda big grin

| xDragutzax a răspuns:

No..no nu sunt happy