| Lov3AndHat3 a întrebat:

Sunt la Colegiul Economic Viilor si as vrea sa ma transfer la Liceul Tehnic Media. Cine imi poate da informatii despre acest liceu: cum sunt elevii, profesorii, este un liceu bun sau nu...si ce profil imi recomandati in acest liceu. Multumesc. Fundita!:*

2 răspunsuri:
| An0oNim0uS a răspuns:

Lasand comentariile facute de altii care sunt de prost gust.
Deci este un liceu cat de cat bun 3 profile
-mate info -7.17
-productie media -7.20
-tehnici poligrafice -6.78
Profii sunt destul de buni dar depinde si de profilul la care vrei sa te bagi...
Elevii de treaba(fiecare cu parerile lui.) Mult succes

| agentX99 a răspuns:

E un liceu ff prost, are medie 3, 41. sunt numai tigani, si banuiesc ca profii sunt la fel. soferul meu o ia intotdeauna pe langa el, zice ca e o scurtatura, eu nu sunt la liceul ala. sunt chiar in clasa a 6 laughing