| 4LiFEYG a întrebat:

Am 14 ani si o sa termin scoala generala si vreau sa ma duc la un liceu dar nu stiu inca pe ce profil.
Am vrut sa ma duc in liceul economic Viilor dar multe persoane mi-au spus ca acolo se fumeaza mult, si se drogheaza mult.
Eu nu stiu daca este adevarat sau nu.
As vrea sa imi recomandati niste licee de media 5, 5-7, 5.
P.S. mi imi place sa gates, sa ma joc pe pc, sa fac sport.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Faptul ca in acel se fumeaza si nu mai stiu eu ce se face, nu te va afecta cu nimic daca nu iei naravul acesta.Nimeni nu e obligat sa bage tigarea in gura chit ca se fumeaza acolo.
Daca iti place acel liceu, mergi acolo si iti vezi de treaba. Eviti persoanele care fumeaza si se drogheaza, esti atent la ore si totul e bine.Nu stiu alte licee deoarece nu stiu din ce oras, judet esti tu.
O seara placuta.

| umbra09 a răspuns:

Prietene nu te lua dupa toti si eu inainte sa ma duc la liceu mi s-a spus ca liceul la care vreau sa ma duc e plin de violenta trebuie sa ai grija si cand iesi pe coridor pana mea prosti bazaconi minciuni nu a fost deloc asa am o gramada de prieteni nu am patit niciodata nimic rau si imediat gat liceul.
Aproape in ori ce liceu se fumeaza si nu cred ca se drogeaza cineva in liceu poate or fi o grupa de nerozi...
Asadar du-te unde iti place tie unde iti este mai comod nu te lua dupa toti