| 5Tr3sS a întrebat:

Sunt la liceu in clasa a 10, si as vrea sa imi fac card sa primesc banii de liceu si de abonament pe card, mai sunt elevi care au card in liceu, as vrea sa stiu daca pot sa imi fac acum, saptamana asta sau saptamana viitoare si daca primesc si banii de liceu si de transport sunt unii care iau banii de transport pe card si de liceu de la caserie.
Cand da banii e full la caserie si ii iai dupa 2-3 zile

1 răspuns:
| Psychzor a răspuns:

Cardul se face in maxim o saptamana, cel putin eu asa l-am facut pe al meu.

Parerea mea e ca daca ai nevoie de decontare si alti bani de la liceu direct pe card v-a trebui sa vorbesti la secretariatul liceului despre asta si cu siguranta te vor intruma ei.