| Mirellla a întrebat:

Sunt la profil real pe semestru al doilea intentionez sa ma mut la profil uman. Singura trebuie sa scriu cererea pentru a ma muta la acest profil si nu stiu exact ce sa specific in aceasta. este nevoie si de semnatura parintilor pe acea cerere? sau o scriu strict in numele meu? mentionez ca am 18 ani fara o luna. cum as putea formula cererea? multumesc anticipat pentru ajutor

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Vad ca pui aceeasi intrebare de 100 de ori si nu iti raspunde mai nimeni...
ideea e in felul urmator...
Cerere,
subsemnata xxx, studenta in clasa xxx profil xxx doresc sa ma transfer de la xxx la xxx... eventual bagi si un motiv.mno si cam atat am idee acum tongue
dar parerea mea este ca secretariatul ala nu e facut degeabatongue
si oricum cel putin pana acum nu am auzit sa fie o rusine sa intrebi. iar daca se vor amuza pe aceasta tema atunci inseamna ca is prea inculte sa inteleaga ca nu ai trecut ca ele ca gastele prin apa si mai ai de invatat anumite chestii.