| adynico a întrebat:

Sunt la profilul pedagogic...si trebuie sa fac proiect de lectie la clasa a-IV-a la limba romana si ca subiect am PLANUL DEZVOLTAT DE IDEI al povestii Aventurile lui Habarnam si prietenii sai. Cine ma poate ajuta cu un exemplu de plan de idei dezvoltat? Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| RoxyGirl a răspuns:

Cauta pe didactic.ro invatamant primar si scrii acolo plan dezvoltat de idei si o sa iti dea mai multe rezultate, ca sa te poti inspirahappy Apropo in ce clasa esti?

5 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

TPU nu rezolva teme acasa

| RoxyGirl a răspuns:

Http://www.didactic.ro/......ce/cautare nu ...sunt mai mica:D

| adynico explică:

Eh asa pentru o cultura generala mai aprofundata...iti spun ca nu am cerut rezolvarea temei mele pentru acasa, nu am o astfel de tema in clasa a-XI-a ceream doar o idee in ceea ce inseamna plan dezvoltat de idei...pentru ca sunt sigura ca din clasa a-III-a/ a-IV-a numai tii minte lucrurile astea daca ai fii in clasa a-XI-a! Oricum intrebarea mea este pentru cei care stiu sa raspunda nu pentru cei care fac misto! Te pop

| adynico explică:

In clasa a-XI-a big grin
Sincer am cautat ceva pe didactic dar nu am gasit ceva concret.
Si u esti la acelasi profil? RoxyGirl?

| adynico explică:

Multumesc pentru raspunsuri RoxyGirl o sa ma ajut de ceea ce mi-ai dat :*