| Hardut_Laurentiu_1994 a întrebat:

Sunt la profilul turism si alimentatie si din pacate sunt corigent la matematica si as vrea sa ma mut la stiinte sociale din semestru 2.
As putea sa ma mut din moment ce sunt corigent?

Răspuns Câştigător
| Alejandra4785 a răspuns:

Da poti sa te muti.Prietena mea anul trecut era la filologie si a ramas corigenta la istorie si s-a transferat la stiintele ale naturii.Deci poti.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu exista un alt liceu mai slab cotat decat liceul, respectiv specializarea la care esti tu. Asadar, acolo unde te vei transfera, are sa-ti fie mult mai greu, nu mai usor. Daca cei de acolo, unde doresti sa te transferi, sunt de acord sa te primeasca, atunci transferul se poate realiza.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu. Mai ales c-o să-ţi fie mult mai greu.

| einenebun23 a răspuns:

Ce clasa esti? Nu stiu nu cred ca poti pana nu iti iei corigenta