| Andreiutzulllllll a întrebat:

Sunt la un liceu tehnologic si vreau sa ma mut la un liceu teoretic si vreau sa stiu daca dau diferentele doar la materiile pe care nu le fac sau si la cele la care fac mai putine ore decat pe profilul la care vreau sa ma transfer, deoarece m-am dus la secretariatul liceului la care am vrut sa ma transfer si mi-au zis ca dau doar la muzica, desen si latina

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Absolut.Dar nu-ti închipui că e ceva greu, din cate am auzit, te mai ajuta și profesorul cu care dai diferențele.
Numai bineee!

| Andreiutzulllllll explică (pentru Hyperion7):

Dau doar la cele pe care nu le fac?

| Hyperion7 a răspuns (pentru Andreiutzulllllll):

Da