| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Sunt naufragiata pe o insula pustie m-am pierdut de prietenii mei si trebuie sa le scriu o scrisoare intr-o sticla.imi dati niste idei?

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu ma cautati, sunt bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Alin4uuu a răspuns:

Dragi prieteni in primul rand vreau sa stiti ca sunt bine aici unde ma aflu pe insula kukacia happy, aici am tot ce imi trebuie mancare din belsug, ba chiar si un prieten animal, o maimutica capucin.As vrea sa imi anuntati parinti sa nu isi faca griji ca am sa vin acasa cand o sa pot, oricum eu am inceput sa construiesc o barca cam in aprox 2 luni am so termin si am sa ma indrept spre casa. Acum va las cu bine pentru ca trebuie sa merg sa vanez ceva. Ne vedem peste 2 luni ciao! laughing sper ca team facut sa zambesti cu scrisoarea asta. bafta si funda daca vrei