| thedistroyer a întrebat:

Am de facut un proiect la educatie tehnologica.Trebuie sa fac orice din plastic si/sau metal si/sau sticla.Imi dati niste idei?

Răspuns Câştigător
| SuneteDeChitara a răspuns:

Buna! Pa cred ca esti in clasa a 6 nu? si noua ne-a dat sa facem ceva dar din orice material, Eu am facut 2 zaruri din lemn pe care le-am pictat cu negru si cu puncte rosii exact ca zarurile. Tu ai putea sa faci din stica un suport de servetele sau un CD sau un suport unde sunt tinute CD-urile. Din plastic ai putea sa faci o masuta cu niste scaune. Sunt multe de facut dar trebuie putina imaginatie. Sper ca te-am ajutat.batting eyelashes
Pa pa!

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Cu placere! ma bucur ca te.am ajutat!

| thedistroyer explică:

Sunt in a 7...Ms bune ideile