| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt pasionat oarecum de aflarea de chestii de cultura generala si cunoastere teoretica(nu si practica).Pot profesa intr-un domeniu sau imi pot folosi la ceva practic acele cunostinte?
Si tot mai cumpar carti de cultura generala(enciclopedii )si sunt un om foarte curios.
Exista vreo scoala sau ceva curs care iti da si o diploma in acest sens care sa ateste ca stii asa ceva?
Ma gandeam si eu.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"cultura generala si cunoastere teoretica...Pot profesa "

câți anișlori are intrebătorul, ce domeniu e mai bine stăpânit?