| anonim_4396 a întrebat:

Sunt pe aici studenți sau foști studenți la medicină la Târgu Mureș? Sau orice facultate. Dacă da, cum a fost experiența voastră în anii de facultate? Este atât de greu să înveți pe cât se spune? Ce sfaturi aveți pentru cineva care se gândește să dea admitere la anul la medicină? Am început să învăț din manualul pentru admitere.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu stiu cum e cu facultatile dar nu recomand deloc orasu ala big grin e definitia depresiei

| iamprettybored a răspuns (pentru Adry05):

De ce spui asta? Eu cunosc pe cineva care e acolo la facultate și am înțeles că e foarte frumos orașul.

| Adry05 a răspuns (pentru iamprettybored):

Ca am stat cateva zile la o prietena acolo si m-a tot plimbat peste tot si mi se parea tot orasu foarte trist, toti oamenii suparati, ori cu tot felul de probleme, handicapuri, ori toti foarte posomorati, n-ai mare lucru ce sa vezi, de iesit si distrat nici nu mai zic, e oribil ca centru universitar (pentru plimbat, vizitat, distractie)

| iamprettybored a răspuns:

Haha laughing Mersi de răspuns.
Da, într-adevăr am văzut că e mult de învățat (poate mai mult decât îmi imaginez eu acum), dar cred că dacă sunt profesori buni și mai ai și alte resurse care să te ajute să înțelegi, nu e chiar imposibil de reținut...

Mersi pentru răspuns!