| S0rina a întrebat:

Sunt pe clasa a 10-a si la ora de romana trebuie sa ne gasim o metoda in care sa ne prezentam care sa dureze 3-5 minute (ce ne place, ce ne caracterizeaza, etc.). Ce idei imi dati?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Prezentare power porint, filmulet sau vorbesti tu.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Ca tot este romana, incearca sa te autocaracterizezi prin 3-4 fraze. Incearca sa le legi, nu uita de cuvintele de legatura.

| jamal000 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa pui accentul pe ceea ce te defineste cel mai bine ca om, ce anume te bucura si iti aduce implinire...aspecte referitoare la fizic poate nu as recomanda

| lerlamekko a răspuns:

Eu as zice sa te caracterizezi printr-un film de scurt metraj!