| andra20321 a întrebat:

Sunt persoane la Bucuresti ASE pe LMA (Limbi Moderne Aplicate) pe aici?
Ma puteti ajuta cu niste sfaturi, cu un orar... imi e putin frica la economie pentru ca nu sunt buna la calcule si sper sa nu ma dezavantajeze prea tare asta.
De asemenea, daca a absolvit cineva aceasta facultate, poate sa mi spuna in ce domeniu activeaza. Multumesc frumos❤️

1 răspuns:
| Gnomzy a răspuns:

Întreabă-i pe cei care sunt studenți acolo. Poftim acest server de Discord.
https://discord.gg/robac