| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu are somaj in Spania, iar el a plecaut de acolo pentru a primi somajul el trebuie sa stea acolo insa el a venit acasa si a pus pe un prieten de acolo sa semneze in locul lui, insa zilele trecute i-a fost taiat somajul si mie teama ca a fost din cauza mea deoarece am cumparat de vreo 50 de euro jocuri si nu am dat cu vpn si cred ca au vazut ca cumpar din Romania si l-au taiat nu stiu csf sper sa nu fie de la asta voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Tatal meu are somaj in Spania, iar el a plecaut ...insa zilele trecute i-a fost taiat somajul "

unde-i lege nu-i tocmeală

| gabicoo a răspuns:

Păi a pus pe un prieten să semneze în locul lui asta e cauza!
Specimenul de semnătura lăsat de tatăl tău nu seamănă cu semnătura prietenului. De aia i-au tăiat șomajul!