| PrajituricuL1977 a întrebat:

Te poți transfera de la un liceu cu profil economic la profesionala între semestre? Nu mai trebuie sa faci practica?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iata aici legea transferurilor:

https://lege5.ro/......regulament

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

De ce te-ai transfera de la liceu la profesionala? Eu unul nu-ti recomand... o sa regreti. Liceu>Profesionala! Ambele is cacao, in sensul ca odata absolvite tot n-o sa faci mare branza, dar macar absolvind liceul o sa ai un checkpoint de unde poti relua in caz de doresti sa dai mai departe pe viitor.