| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Te poți transfera între semestre de la un profil la altul, in aceeași școala? Și dacă da, se mai dau diferentele?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de la ce, la ce te muti stii. Nu-s aceleasi diferente...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Bineinteles! Iar diferentele sunt obligatorii, se dau in vacanta dintre semestre intr-o zi stabilita de ei! Numai bine!

| millar a răspuns:

Te poti muta, ar fi bine sa te interesezi stiu ca la unele licee gen comert cum sunt eu trebuie sa dai niste teste sau ceva de genu
Daca clasa aia face o materie si tu nu, trebuie sa dai un test din materia aia ce au facut ei la clasa
Si trebuie sa te cam duci la scoala sa te interesezi iti zic ei mai mult

| andreeacojoc3445 a răspuns:

Din cate stiu eu, între semestre te poti muta doar la alta clasa cu acelasi profil iar la alt profil te poti muta in urmatorul an scolar.