| anonim_4396 a întrebat:

Testele iniţiale, Pro sau Contra? Argumentaţi.Eu sunt Pro.

11 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Pro, daca nu se trec.

| Ramina a răspuns:

Sunt pro pentru ca nu se trec dar ma enerveaza ca dam prea multe straight face...

| laryssaxd1 a răspuns:

Eu sunt Pro pentru ca totusi ele isi au rolul ca profesorii sa isi de-a seama daca mai tinem minte cate ceva din anii anterioriwinking

| Razvan03Andrei a răspuns:

Pro,deoarece profesorii si nu numai ar vedea de ce suntem capabili.
Nu prea imi place chestia ca vor conta aceste note la mai multe chestii in parte, dar in rest sunt multumit!big grin

@RaduPhantom=NICI O TESTARE NU SE TRECE IN CATALOG SI TOTUL ESTE STRICT CONFIDENTIAL(DOAR PARINTE-PROFESOR).

| RaduPhantom a răspuns:

Pro big grin (mai ales ca unele nu se trec)

| Izaaaaq a răspuns:

As vrea sa dau doar la unele materii.

| diddy_2463 a răspuns:

Pro

| Cineva5 a răspuns:

Contra clar! Pentru ca nu au niciun rost pentru mine (eu fiind clasa aVIIIa),intrucat profesorii stiu deja nivelul clasei mele. Si e o munca in plus si pentru profesor sa le corecteze, iar ideea de test initial e complet absurda, sa fim seriosi dpa 2-3 saptamani de recapitulare ala nu mai e test initial! Degeaba se trimit rezultatele la minister ca oricum nu pot ei sa isi dea seama nivelul scolii pentru ca testele astea sunt facute de profesori diferiti si nu sunt la fel, cu acelasi nivel de dificultate Prin urmare sunt o absurditate!

| GabyAdicaEu a răspuns:

Pro

| MyFirstLove a răspuns:

Contra. [am multe motive]

| cristianafilip98 a răspuns:

Pro